O Firmie
Usługi
Obsługa flot
Rekomendacje
Kontakt
Ad Polska
Wydarzenia

Bartex Autoserwis


Serdecznie zaprasza

O Firmie

Firma Motoryzacyjna BARTEX Autoserwis istnieje na rynku od 2000 roku.
Powstała na bazie wieloletniego doświadczenia oraz pasji motoryzacyjnej właściciela Janusza Mieczkowskiego.
Zajmujemy się kompleksową obsługą pojazdów osobowych oraz dostawczych. Nasz serwis zrzeszony jest w sieci Autodistribution Polska. Przynależność do ogólnoeuropejskiej Sieci Serwisowej gwarantuje naszym partnerom obsługę na wysokim poziomie oraz co jest chyba najważniejsze 24 miesięczną gwarancję ważną na terenie calej Europy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów ze świadczonych przez nas usług oraz budowanie zaufania do marki AD.
Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam wybrać zarówno najlepszych jak i konkurencyjnych cenowo producentów i dostawców części. Dzięki podpisanym z nimi umowom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepsze warunki współpracy.
Ideą funkcjonowania naszej Firmy jest maksymalna opieka nad Klientem i jego zadowolenie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje ze strony naszych Partnerów.
Naszą misją jest:

  • utrzymanie wysokich standardów jakości wykonywanych usług oddając do dyspozycji naszych Klientów najnowsze urządzenia diagnostyczne, wiedzę i wieloletnie doświadczenie
  • tylko świadczenie kompleksowych usług gwarantuje satysfakcję i zadowolenie naszych partnerów
  • współpracujemy na zasadach partnerstwa gdyż celem naszym jest maksymalne zaspokojenie potrzeb Klienta
  • wsparci wieloletnim doświadczeniem wiemy jak profesjonalnie zadbać o powierzone nam pojazdy

Pracownicy naszej firmy doświadczenie swoje zdobywali na największym i bardzo wymagającym samochodowym poligonie doświadczalnym jakim są Rajdy Samochodowe.

Przygotowywaliśmy i obsługiwaliśmy samochody takich "Asów Kierownicy" jak Krzysztof Hołowczyc, Marek Gieruszczak, Grzegorz Grzyb czy Tomek Kuchar. Zapał i zdobytą praktykę dzisiaj wykorzystujemy przy naprawie Państwa samochodów z jednakową precyzją i dokladnością.
Wykwalifikowana kadra pracowników służy zawsze radą i pomocą we wszystkich kwestiach związanych z Państwa pojazdem.

 


BARTEX © 2008-2014